Mamosreceptai.lt Parduotuvė
 

Didelis mielinis pyragas su mėsos įdaru

Rekomenduojame:

Ingredientai:

Tešlai 360 g miltų 42 g mielių 200 ml drungno pieno Žiupsnelis cukraus Žiupsnelis druskos Įdarui 2 svogūnai 1 česnako skiltelė 1 žalia ankštinė paprika 1 raudona ankštinė paprika 300 g totoriško faršo jautiena su kiaušiniu pipirais druska actu aliejumi ir svogūnais 2 kiaušiniai 2 valg š kaparėlių 285 g konservuotų kukurūzų 50 g pomidorų minkštimo

Gaminimas:

Miltus persijoti į dubenėlį ir kauburėlio viduryje padaryti įdubimą. Į jį sutrupinti mieles, supilti pieną, suberti cukrų, šiek tiek miltų ir paruošti įmaišalą. Jį palaikyti 15 min., kad pakiltų. Iš įmaišalo su miltais ir druska suminkyti tešlą ir dar palaikyti 20 min., kad pakiltų.
Įdarui skirtus svogūnus ir česnako skiltelę nulupti, paprikų ankštis perpjauti pusiau, išvalyti, nuplauti. Viską supjaustyti mažais kubeliais. Daržoves sumaišyti su faršu, kiaušiniais, kaparėliais, kukurūzais ir pomidorų minkštimu. Pagardinti druska ir pipirais.
Orkaitę įkaitinti iki 200°C temperatūros. Mielinę tešlą padalyti pusiau ir iš abiejų dalių iškočioti apskritimus. Vieną apskritimą dėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos, ant jo kupolo pavidalu dėti mėsos ir daržovių masę (palikti 4 cm pločio kraštus). Kraštus aptepti vandeniu, ant įdaro dėti antrą tešlos lakštą ir kraštus užspausti. Tešlą subadyti šakute. Kraštuose padaryti įpjovas (atstumas tarpi jų turi būti 2 cm) ir užlenkti į vieną pusę. Pyragą dėti į įkaitintą orkaitę ir kepti 50 min.
Mėsos patiekalas paruoštas!

Įvertinimas:
3.38 iš 5 (32 balsai) 3.38 5 32

Tavo komentaras

Panašūs receptai

 
Vynuogių pyragas
Įvertinimas:

 
Popiežiaus pyragas
Įvertinimas:

Šimtalapis
Įvertinimas: